2018 USA Volleyball Girls Junior National Championships

Awards Photos

Click divisions below to see winners.

Age: 11
Division: National

Age: 12
Divisions

Age: 13
Divisions

Age: 14
Divisions

Age: 15
Divisions

Age: 16
Divisions

Age: 17
Divisions

11 National

11 National First SG Elite

SG Elite 11Roshambo (Southern California Region) – 1st place

Front Row (L-R): Anika Bernardo, Kaira Knox, Lauren Lynch, Aleina Manaois, Ellie Chu
Middle Row (L-R): Helena Foord, Taylor Yu, Sancia Williams, Addison Contreras, Ava Conti, Chaperone Sunshine Contreras
Back Row (L-R): Head Coach Will Wong, Assistant Coach Lola Foord, Assistant Coach Danielle Thomas-Nathan, Assistant Coach Brandon Wong, Team Representative Kenji Mukai

11 National OT 2nd place

OT 11 S. Danny (Florida Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Brielle Mullen, Gabriela Olivares-Cely, Jodyn Cox, Gianna Otlin, Isabella Pereira
Middle Row (L-R): Victoria Hill, Caroline Casalese, Asia Harvey, Elena Martin, Amelia Fetzer
Back Row (L-R): Assistant Coach Tanya Jarvis, Head Coach Daniel Eleutiza, Assistant Coach Kelly Parma

11 National 3rd Flyers

Flyers 11 Rox-Alex (North Texas Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Julianna Hernandez, Sara Quigley, Paitlynn Martin, Kiara McDuffie, Reagan McCullough, Aubrey Lambert, Allison Johnson
Back Row (L-R): Assistant Coach Scott Villarreal, Isabel Delacruz, Amanda Reisner, Addison Vary, Head Coach Alexander Pagan, Alexis Anderson, Tristyn Villareal, Erin Anderson, Assistant Coach Garrett Lambert

11 National 3rd Madfrog

Madfrog 11’s N. Blue (North Texas Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Dakota Huynh, Campbell Sims, Addison Birleson, Celeste Ocampo, Shealyn Murray, Isabella Ocampo, Ashlyn Jones
Back Row (L-R): Head Coach Kelly Brown, Morgan Van Voorhis, Olivia Wayne, Sophia Wei, Assistant Coach Jennifer Broze

12 National

12 National 1st Long Beach

Mizuno Long Beach 12 Mizuno (Southern California Region) – 1st place

Front Row (L-R): Sade Ilawole, Sofia Williams, Lindsey Du, Ally Du, Summer Suppik, Erin Inskeep, Malyssa Cawa
Back Row (L-R): Head Coach Tiffany Rodriguez, Charlie Fuerbringer, Gianna Tagoai, Gabriella Gubbins, Kaia Herweg, Halie McGinest, Assistant Coach Naomi Iosia

12 National 2nd MAVS

Asics MAVS 12-1 (Heart of America Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Rachel Van Gorp, Lauren Croom, LoganLynn Parks, Isabelle Jones
Back Row (L-R): Assistant Coach Tim Zeller, Cy Rae Campbell, Head Coach Kathy Bates, Sophia Munro, Assistant Coach Michell Abshire

12 National 3rd Madfrog

Madfrog 12’s N Blue (North Texas Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Delaney Moon, Avery Jackson, Ava Houser, Madison Le, Katherine Janise, Sofia Alexander, Carson Eickenloff
Back Row (L-R): Head Coach Stephanie Lewellen, Caroline Thomas, Kaitlin Carr, Abigail Jesmer, Assistant Coach Victoria Verville

12 National 3rd Skyline

Skyline 12 Royal (North Texas Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Kalin Carlson, Sophia Wilson, Nicole Foster, Gillian Fitzsimmons, Camille Edwards, Sophia Blaufuss, Jordyn Tynsky
Back Row (L-R): Head Coach Josh McKinney, Mikala Young, Reagan Fitzsimmons, Emma Hansen, Vivian Parker, Assistant Coach Courtney Ries

12 American

12 American 1st OT

OT 12 N. Pedro (Florida Region) – 1st place

Front Row (L-R): Camilia Jones, Sophia Iglesias, Mackenzie Holmes, Sarah Munjed, Avery Maronpot, Isabella Fandozzi, Madelyn Schwartz
Back Row (L-R): Assistant Coach Tiara Hebron, Brooke Stephens, Gracie Newell, Head Coach Pedro Zayas, Paige Wisneski, Isabella Cardenas, Assistant Coach Carmelo Eleutiza

12 American 2nd Flyers

Flyers 12 Rox-Bill (North Texas Region) – 2nd place 

Front Row (L-R): Reagan Radtke, Savannah Yager, Jayden Veader, Morgan Kelley, Kaitlyn Walters, Charlotte Walley, Mary Jane McCurdy
Back Row (L-R): Head Coach William Raitt, Reese Johnson, Hailey Northen, Hannah Stephens, Reese Renfrow, Assistant Coach Mindy Gowen

12 American 3rd Seal Beach

Seal Beach 12-Black (Southern California Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Danielle Sparks, Chloe Pravednikov, Haylee Lafontaine, Tessa Hurley, Sydney May, Liliana, Ava Hinkle
Back Row (L-R): Assistant Coach Tony Rodriguez, Kylie Leopard, Emma Jones, Ashley Repetti, Head Coach Lena Sparks

12 National 3rd Skyline

Top Select 12 Elite (Florida Region) –3rd place

Front Row (L-R): Alexys Lumpkin, Andrea Bravo, Caylan Russ, Mayte Camacho, Bailey Hollis, Lauren Powell, Kayden Green
Back Row (L-R): Head Coach Edilberto Dominguez, Alaylah Harris, Samantha Bowron, Alison Goldberg, Dionna Mitchell, Assistant Coach Miguel Tirado

13 Open

13 Open 1 TAV

TAV 13 Black (North Texas Region) – 1st place

Front Row (L-R): Miller McDonald, Lily Nicholson, Kyndal Stowers, McKenna Gildon, Emily Simmons, Zoe Winford, Kenna Buchanan
Back Row (L-R): Head Coach Corinne Atchison, Alexa Grabow, Lauren Ingram, Nicole Mauser, Audrey Irvine, Assistant Coach Jonathan Nasgowitz

13 Open 2 Dynasty

Dynasty 13 Black (Heart of America) – 2nd place

Front Row (L-R): Sabrina San Agustin, Ashley Mullen, Heidi Devers, Isabelle Jeppson, Kennedy Omboga
Middle Row (L-R): Rylee Unruh, Sawyer Thomsen, Ava Testrake, Sydney Draper, Olivia Vance
Back Row (L-R): Assistant Coach Lori Angello, Head Coach Bryon Larson, Assistant Coach Aryana Crittleton, Assistant Coach Jordan Welch

13 Open 3 TStreet

TStreet 13-Taylor (Southern California Region) – 3rd place 

Front Row (L-R): Brooklyn Yelland, Julia Wough, Lauren Hoffman, Koko Kirsch, Brianna Lamb, Clara Stowell, Nicole Feliciano
Back Row (L-R): Team Rep Troy Tanner, Assistant Coach Bailey Tanner, Madyson Smith, Paige Buzzerio, Chloe Karn, Lily Dwinell, Maia Niemen, Head Coach Taylor Rosas

13 Open 3 WAVE

WAVE 13-Juliana (Southern California) – 3rd place

Front Row (L-R): Maya Evens, Sienna Kotsay, Nikki Quinn, Katerina Lutz, Alexis Donovan, Alex Mcgillivray, Pascale Fung
Back Row (L-R): Head Coach Juliana Evans, Lexi Strickland, Eva Rohrbach, Anna Salmon, Tehya Maeva, Reagan Eucker, Assistant Coach Jessica Pino, Assistant Coach Chris Quinn

13 National

13 National 1 Palm Beach

Palm Beach Jrs 13 Elite (Florida Region) – 1st place

Front Row (L-R): Alexis Tirado, Alexis Meyer, Marley Navaretta, Lucianno Marinella, Leila Johnson
Back Row (L-R): Abigail Toeniskoetter, Morgan Mattson, Payton Bryan, Keira Hodum, Zoe Zudans, Assistant Coach David Johnson, Head Coach Joy Vandyke, Assistant Coach Emily Lampman, Assistant Coach Terri Kaisar

OT 13 E. Doug (Florida Region) – 2nd place Not Pictured

Lauren D’Onofrio, Naomi Chinchar, Madeline Snider, Aliyah Waldon, Ezryel Thompson, Katie Royals, Autumn Martinez-Robinson, Kiara Orbegoso, Lauren Lewis, Kinsley Warbritton, Head Coach Douglas Chinchar, Assistant Coach Sarah Chinchar, Chaperone Laura Praetorius

13 National 3 AP Asics

AP 13 Asics (Lone Star Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Eliana Varela, Tanon Rosenthal, Jayden Wright, Lana Tello, Ava Williamson, Taylor Tjelmeland, Avery Dement
Back Row (L-R): Head Coach Lindsay Rosenthal, Mackenzie Plante, Sophia Luo, Karley Black, Karley Sledge, Assistant Coach Whitney Pond

13 National 3 Iowa 

Iowa Rockets 13 Black (Iowa Region) – 3rd place 

Front Row (L-R): Monica Morales, Brooklyn Buysse, Jacey Miller, Meg Berkland, Jessie Julius, Si’iva Senio, Olivia Wiley
Back Row (L-R): Assistant Coach Aide Morales, Assistant Coach Rachel Berkland, Dalaney Yeggy, Delaney Bombei, Avery Van Hook, Head Coach Chin Nguyen

13 USA

13 USA 1 AZ

AZ Rev 13 Premier (Arizona Region) – 1st place

Front Row (L-R): Keira Heckel, Alexis Purinton, Kaylee Hollerbach, Sofia Cortesio, Jessica Jacoby, Samantha Gugger, Sarah James
Back Row (L-R): Assistant Coach Jordan Anderson, Assistant Coach Kathy Anderson, Evan Hendrix, Lauren Linse, Amy Hollander, Hollyn Frano, Margaret White, Head Coach Norman Anderson

13 USA 2 Miami Elite

Miami Elite 13 Kevin (Florida Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Tyler Peluso, Alyah Cadavid, Elise Echarte, Maya Ortiz, Alyssa Cadavid, Arianna Arteaga, Sofia Pardo
Back Row (L-R): Assistant Coach Barbra Cadavid, Caroline Gallagher, Head Coach Kevin Carr, Emily Matias, Assistant Coach Scott Doan

13 USA 3 Premier

USA South 13 Premier Purple (Florida Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Sophia Larosa, Chandler Swanson, Delaney Waldrop, Catherine Laur, Kaatja Veldhuyzen Vanzanten, Lily Lucas, Emily Richardson
Back Row (L-R): Head Coach Daniel Mahy, Alexyss Jimenez, Kayla Huether, Jordan Curran, Assistant Coach Marina Adami

13 USA 3 WPVC

WPVC 13 Elite Black (Florida Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Mya Schmit, Elisa Nalley, Elizabeth Forness, Merrell Colado, Hannah Shapiro, Madeline Zornkek, Lis Jermano
Back Row (L-R): Head Coach Margaret Fitzgerald, Jaide Wirth, Nicole Dupre, Sarah Gooch, Assistant Coach Jordan Little

13 American

13 American 1 Seal Beach

Seal Beach 13-Black (Southern California Region) – 1st place

Front Row (L-R): Tegan Holdaway, Michelle Fazio, Izzy Penta, Alessia Filocamo, Grace Maxwell, Gracy Huh, Peyton Farren
Back Row (L-R): Assistant Coach Jill Reinking, Brooke Wronski, Olivia Hertzog, Zoey Henson, Julia Reusch, Head Coach Maria Fattal

13 American 2 TX Tornados

TX Tornados 13 Mizuno (Lone Star Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Ruby Anne Myers, Presley Powell, Gabriella Espiricueta, Nathalia Castillo, Morgan Kier, Kirby Kliafas, Lauren McIntyre
Back Row (L-R): Assistant Coach Allison Beavers, Emily Schaper, Evyn Snook, Kennedy Kays, Grace Yoast, Makenna Tryon, Head Coach Bill Walton

13 American 3 CVC

CVC 13 Black (Ohio Valley Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Marin Dixon, Olivia Kelly, Ella Suvak, Alexandra Desapri, Anika Norris, Sophia Roebuck, Cassandra Shaw
Back Row (L-R): Assistant Coach Ann Djukic, Alayna Tessena, Ella Drury, Lauren Bangs, Head Coach Casandra Dixon

13 American 3 Tribe

Tribe 13 Elite Hector (Florida Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Simone Langford, Lauren Scully, Avery Lins, Alysssa Piedra, Ellie Nieporte, Heather McKenzie, Sophia Dasilva
Back Row (L-R): Assistant Coach Joy Payten, Lauren Purnell, Head Coach Hector Ramirez, Allison Moore, Assistant Coach Romano Dasilva

14 American

14 American 1rst

A2 14 Green (Ohio Valley Region) – 1st Place

Front Row (L-R): Erin Murphy, Kendall Stover, Katherine Moorhead, Makenzie Moll, Caitlin Trautman, Gabriella D’Amico, Olivia McAtee
Back Row (L-R): Assistant Coach Jenny Ainsworth, Assistant Coach Clint Gentry, Margaret Willis, Kaleigh Palmer, Bailey Christiansen, Head Coach Sean Servick

14A 2nd Sunshine

Sunshine 14 South Bay (Southern California Region) – 2nd Place

Front Row (L-R): Tirel Jackson, Kelley Sussman, Kaylee Raco, Zoe Morales, Elliana Moreno, Kirra Connor, Sloane Harp
Back Row (L-R): Assistant Coach Jeno Sario, Ava Launsbach, Julie St. Pierre, Kaia Fittz, Anastasia Balloue, Head Coach Bianca Ngo

14A 3rd 305 VBC

305 VBC 14 National (Florida Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Amanda Torres, Isabella Balcazar, Belyssa Cruz, Christina Blanco, Isabel Macia
Back Row (L-R): Head Coach Christian Obrador, Amanda Sanchez, Nicolle Piedra, Isabella Mendoza, Isabella Azevedo, Assistant Coach Anthony Blanco

14A 3rd Cobb Atlanta

Cobb Atlanta 14 Kevin (Southern Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Emily Maddocks, Risa Wynne, Ella Fiorelli, Paige Armstrong, Ella Burris
Back Row (L-R): Cayla Kalinowski, Elizabeth Curry, Leila Gainsford, Eleanor Boyle, Lauren Haynes, Head Coach Kevin O’Brien

14 Open

14O 1st OT Felix

OT 14 S. Felix V. (Florida Region) – 1st Place

Front Row (L-R): Brianna Anderson, Madison Martin, Nyah Molina, Yuleidy Torres, Alice Montebugnoli, Laura Caro, Ana Julia Bleeker
Back Row (L-R): Head Coach Felix Viera, Assistant Coach Cynthia Ortega, Samantha Shaffer, Anna Kate Herrington, Laila N’Diaye, Amaya Thomas, Valeria Rosado, Assistant Coach Neal Anderson, Bob Gries

14O 2nd AVC Clev

AVC Clev Rox 14N Tom (Ohio Valley Region) – 2nd Place 

Front Row (L-R): Eva Wheeler, Mya Sopata, Macy McNamara, Abigail Havrilla, Ella Grasson, Kirsten Barrett, Sabrina Gremm
Back Row (L-R): Assistant Coach Jeremiah Gonidakis, Anna Freeman, Kathryn Randorf, Caroline Jurevicius, Hanna Wilson, Head Coach Tom Ray

14O 3rd Ariz Storm

Arizona Storm 14 Thunder (Arizona Region) – 3rd Place 

Front Row (L-R): Margo Smith, Natalie Jones, Marley Dickerson, Mckenna Douglas, Tatum Thomas, Danika Young, Sophia Ross
Back Row (L-R): Head Coach Teresa Spann, Laylah Daniel, Anita Babic, Jordan Middleton, Micah Gryniewicz, Izabela Potocnjak, Assistant Coach Ashley Kastl

14O 3rd Lions

Lions 14-1 (Great Lakes Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Paige Pickering Adriana Vassek, Juliana Warfield, Gillian Grimes, Molly King, Bianca May, Kathryn Hurta
Back Row (L-R): Assistant Coach Kristin Hoffman, Elise Heneghan, Lindsay Oldendorf, Greta Hoogstra, Head Coach Melissa Cox, Assistant Coach Susan Keck

14 USA

14U First Place Sunshine 

Sunshine 14 Westside (Southern California Region) – 1st Place

Front Row (L-R): Paige Pennell, Sophia Lindus, Maren Pennell, Larissa Dakoske, Nala Henderson, Stephanie Sowa, Ava Kaplan
Back Row (L-R): Assistant Coach Ali Fathali Nejad, Samantha Smolkin, Elise Guerrand-Hermes, Maeve Loughran, Sydney Braxton, Charlotte Rasmussen, Assistant Coach Darrin Philips, Head Coach Stefanie Wigfall

14U 2nd SA Magic 386

SA Magic 14 Elite (Lone Star Region) – 2nd Place

Front Row (L-R): Mackenzie Tijerina, Kylie Wickley, Victoria Fontenot, Ashley Garcia, Angelina Rodriguez, Alexis Durish, Kendall Harrington
Back Row (L-R): Rene Jimenez, Dahlia De Los Santos, Devyn Winkler, Lauren Crismore, Angelina Herrera, Maselina Tuufuli, Kitana Tuufuli, Head Coach Michael Garcia

14U 3rd Gainesville 382

Gainesville 14 Elite (Florida Region) – 3rd Place 

Front Row (L-R): Ashawna Smith, Faith Marquis, Cameron Bendel, Katherine Johnson, Abigail Pace, Nicole Brandt, Jalyn Stout
Back Row (L-R): Assistant Coach Nicole Stout, Sophia Aulisio, Rylie Tam, Carson Willis, Head Coach Eric Marshall

14U 3rd MPV Max 390

MPV’s 14’s Max (Florida Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Mckenna Yates, Lauren Wood, Madilyn Jerald, Jordyn Mulhern, Emma Santi
Back Row (L-R): Head Coach Jason Laborde, Assistant Coach Ashley Laborde, Kiana Laborde, Sheridan Turner, Emma Truluck, Assistant Coach Georgie Yates, Assistant Coach Brad Jerald

14 National

14N 1st Vegas Aces

Vegas Aces 14 UnderArmour (Southern California Region) – 1st Place

Front Row (L-R): Daisy Ramos, Nathalie Van, Emily King, Lauren Jung, Annamaria Ramos
Back Row (L-R): Assistant Coach Ruben Herrera, Brooke Dobson, Jaylynn McCarthy, Kate Prior, Paige Parlanti, Head Coach Annaliese Parlanti

14N 2nd NCVC

NCVC Asics 14-1 (Northern California Region) – 2nd Place

Front Row (L-R): Lilian Patock, Savannah Risley, Jayhlin Swain, McKenna Towne, Jordyn Deter, Kylie Mulvaney, Gillian Hurley
Back Row (L-R): Assistant Coach Natalie Wells, Gabriella Perez, Georgia Remmers, Emma Nelson, Jade Light, Allison Corgiat, Head Coach Tony Nguyen

14N 3rd Metro

Metro 14 Travel (Chesapeake Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Addison Bounds, Shannon Hill, Isabela Neumann, Julia Gladhill, Rachel Larsen, Tatiana Johnson, Samiha Foster
Back Row (L-R): Head Coach Lauren Danai, Baby Ellie Danai, Sarah Jordan, Natalie Luscomb, Sydney Nolan, Hannah Sherman, Frances Torres-Esperanza, Sarah Katz

14N 3rd Iowa Rockets

Iowa Rockets 14R (Iowa Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Ella McLaughlin, Macy Daufeldt, Kora Ruff, Gabrielle Schroeder, Makayla Ribble, Kennedy Daugherty, Calia Clubb
Back Row (L-R): Assistant Coach Stacey Ruff, Ella Ramsay, Assistant Coach Jeff Daugherty, Alexis Moses, Head Coach David Rogers

14 Patriot

14P 1st TeamD

TeamD 14-Red (Lakeshore Region) – 1st Place

Front Row (L-R): Julia Fledderjohn, Sarah Calanchi, Hanna Rutila, Ava Petrucci, Leah Lafontaine, Rachel Karr
Back Row (L-R): Elizabeth Vance, Madelyn Paspal, Sarah Sylvester, Juliana Imbuzeiro, Head Coach Malia Gabel

14P 2nd Club H

Club H 14 ADIDAS (Southern California Region) – 2nd Place

Front Row (L-R): Kaia Callahan, Natasha George, Caley Guth, Sofia Campbell, Jaedyn Gonzalez, Tori Hagan, Caroline Redl
Back Row (L-R): Brooke Pilkinton, Sydney Murray, Head Coach Michael Sofley, Claire Robbins, Chloe Zentgraf

14P 3rd Brazos Valley 439

Brazos Valley 14 National (Lone Star Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Diana Salmon, Abby Peterek, Ana Delagarza, Keira Herron, Ali Latham, Isabella Thompson, Caroline Coyle
Back Row (L-R): Head Coach Kallie Donley, Sawyer Howell, Emm Pahl, Ava Derbes, Assistant Coach Madison Wood

14P 3rd SG Elite 443

SG Elite 14Elite (Southern California) – 3rd Place

Front Row (L-R): Delaney Rice, Arianna Urena, Amaya Bernardo, Mason Woo, Makayla Chiechi, Alyssa Sokolow, Kayla Chu, Annalise Schlaerth
Back Row (L-R): Kailynn Mukai, Kengi Mukai, Chaperone Jayne Bernardo, Riley Belle Contreras, Ashley Davis, Isabella Rautescu, Sienna Noordermeer, Head Coach Stephanie Eskander, Assistant Coach Andrea Bosnic, Assistant Coach Erin Noriega

15 Open

15O 1st TAV

TAV 15 Black (North Texas Region) – 1st Place 

Front Row (L-R): Brooke Slusser, Trinity Vinzant, Katie Le, Ashley Le, Callie Kemohah, Charitie Luper, Natalie Glenn
Back Row (L-R): Head Coach Louis Sariego, Hollie Perdue, Kendall Lukachek, Kaylee Cox, Jordyn Williams, Tyrah Nwachi, Assistant Coach Hannah Bradley, Assistant Coach Jason Tanaka

15O 2nd Madfrog

Madfrog 15’s Blue (North Texas Region) – 2nd Place

Front Row (L-R): Isabelle Jones, Cecily Branschreiber, Kalani Whillock, Lindsey Zhang, Keagan Polk, Kaylee Chien, Kylee Fitzsimmons
Back Row (L-R): Head Coach Matt Sipes, Lyric Stewart, Chloe Thomas, Avery Lowe, Nicole Steinheiser, Assistant Coach Justin Woo

15O 3rd H Skyline

H Skyline 15 Royal (Lone Star) – 3rd Place

Front Row (L-R): Madeleine Waak, Hailey Black, Callie Cogdill, Brooke Frazier, Karlee Eaton, Paris Herrman, Ellie Echter
Back Row (L-R): Head Coach Jennifer Woods, Sania Petties, Cimone Woodard, Bria Woodard, Madeline Villarreal, Assistant Coach Mitchell Woods

15O 3rd Sunshine

Sunshine 15 Westside (Southern California) – 3rd Place

Front Row (L-R): Elizabeth Suby, Amanda Leinbach, Trinity Stanger, Lilian Bailey, Kathryn Kilroy, Sarai Sione-Godinet
Back Row (L-R): Assistant Coach Ali Fathali Nejad, Taylor Simpson, Head Coach Kari Klein, Daina Monroe, Assistant Coach Tuan Le

15O All Tourney

15 Open Division All-Tournament Team 

Front Row (L-R): Cecily Bramschreiber (Madfrog 15 N Blue), Emma Grome (NKYVC 15-1 Tsunami), Nicole Steinheiser (Madfrog 15 N Blue), Lyric Stewart (Madfrog 15 N Blue), Kalissa Greene (A5 Mizuno 15-1 Boba), Alyssa Ortega (SA Magic 15 Elite)
Back Row (L-R): Jaqueline Boney (A5 Mizuno 15-1 Boba), Taylor Simpson (Sunshine 15 Westside Pacific), Ashley Le (TAV 15 Black), MVP Charitie Luper (TAV 15 Black), Natalie Glenn (TAV 15 Black), Madeleine Waak (H Skyline 15 Royal), Ellie Echter (H Skyline 15 Royal)
Not pictured: Sydney Taylor (Mintonette Sports -m.51), Elia Rubin (Sunshine 15 Westside Pacific)

15 National

15N 1st A5

A5 South 15-Joe (Southern Region) – 1st Place

Front Row (L-R): Erykah Lovett, Claire Lewis, Madeline Page, Caroline Darracott, Grace Eskew, Naijya Leggett, Ranyla Griggs
Back Row (L-R): Assistant Coach Josh Marsh, Annette Baker, Meredith Buchanan, Nicole Smith, Ngozi Iloh, Isabella Boston, Head Coach Joe Whigham, Assistant Coach Barry Sanders

15N 2nd Premier

Premier Nebraska 15 Gold (Great Plains Region) – 2nd Place

Front Row (L-R): Phyona Schrader, Devyn Carmichael, Cameron Carwright, Olivia Rouw, Holly Ochsner, Bridget Smith, Sophia Steffes
Back Row (L-R): Assistant Coach Maureen Wardian, Assistant Coach Carlie Christensen, Mary Claire Daubendiek, Lindsay Krause, Norah Sis, Head Coach Shannon Smolinski, Team Rep Rick Welch

15N 3rd AJV

AJV 15 Mizuno (Lone Star Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Katelyn Hashman, Emma Gruben, Joley Plummer, Nicole Herbert, Audrey Green, Laurem Lietzke
Back Row (L-R): Assistant Coach Jeremy Garcia, Shanti Ramdeen, Sydni Miller, Maci Currin, Joselyn Roberson, McKenzie Beckham, Head Coach Lauren Erier

15N 3rd OT

OT 15 T. Randy (Florida) – 3rd Place

Front Row (L-R): Alexandra Lopez, Gabriella Fasulo, Alivia Horn, Sophia Leon-Tabor, Laticia Nina
Back Row (L-R): Sandy Cao, Erin Morrissey, Head Coach Randy Thomas, Camryn Carlo, Mila Yarich

15N All Tourney

15 National All-Tournament Team

Front Row (L-R): Sandy Cao (OT 15 T. Randy), Mila Yarich (OT 15 T. Randy), Lauren Lietzke (AJV 15 Mizuno), Katelyn Hashman (AJV 15 Mizuno), Phyona Schrader (Premier Nebraska 15 Gold), Saige Damrow (FC Elite 15 Navy)
Back Row (L-R): Norah Sis (Premier Nebraska 15 Gold), Caroline Darracott (A5 South 15-Joe), MVP Ngozi Iloh (A5 South 15-Joe), Claire Lewis (A5 South 15-Joe), Lindsay Krause (Premier Nebraska 15 Gold), Abigail Tadder (Coast 15-2)
Not pictured: Noelle Alberda (Fusion 15 Dylan), Madeline Kinney (NORCO 15 Black), Samaya Morin (Fusion 15 Dylan)

15 USA

15U 1st Vegas

Vegas Aces 15 UnderArmour (Southern California Region) – 1st Place 

Front Row (L-R): Sophia Parlanti, Caroline Edgeworth, Megan Soong, Sidra Wohlwend, Morenike Ajayi, Jordyn Emmons
Back Row (L-R): Assistant Coach Anna Parlanti, Julianne Carlat, Kamry Bailey, Assistant Coach Doug Starck, Sierra Orton, Anjelina Starck, Head Coach Ruben Herrera

15U 2nd Epic

Epic 15-Bert (Southern California Region) – 2nd Place 

Front Row (L-R): Joanna Verdugo, Gala Trubint, Gabriella Nunez, Faith Adams, Alana Embry
Back Row (L-R): Head Coach Bert Novicio, Jordan Stuart, Sabrina Krebs, Colby Neal, Gracie Hill, Assistant Coach Bela Trubint

15U 3rd Mintonette

Mintonette Sports-m. 52 (Ohio Valley Region) – 3rd Place 

Front Row (L-R): Colleen Sweeney, Lindsey Buckley, Makenna Belcher, Bridget Javitch, Sydney Reed, Jaedyn Stonerock, Jordan Brooks
Back Row (L-R): Head Coach Carole Morbitzer, Assistant Coach Stephanie Grieshop, Lauren Bair, Arianna Jackson, Assistant Coach Meghan Hubbell, Assistant Coach Max Miller

15U 3rd Momentum

Momentum 15 Elsa (Rocky Mountain Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Jolie Cranford, Nevaeh Banks, Emma Ziegler, Charlee Cordts, Gianna Medica, Mya James, Kaitlyn Winkelman
Back Row (L-R): Assistant Coach Jeremy Ochoa, Marissa Coney, Isa bella Sommers, Ashley Rants, Head Coach Elsa Legrand

15U All Tourney

15 USA All-Tournament Team

Front Row (L-R): Charlee Cordts (Momentum 15 Elsa), Aubery Cramer (OP2 15-1 EP), Alana Embry (Epic 15-Bert), Gala Trubint (Epic 15-Bert), Ava Torello (Wildcat Junior 15 Black), Makenna Belcher (Mintonette Sport -m.52), Colleen Sweeney (Mintonette Sport -m.52)
Back Row (L-R): Addison Ray (OP2 15-1 EP), Caroline Edgeworth (Vegas Aces 15 UnderArmour), Kamry Bailey (Vegas Aces 15 UnderArmour), MVP Anjelina Starck (Vegas Aces 15 UnderArmpour), Colby Neal (Epic 15-Bert), Teresa Garza (AVA Tx 15 Team Rox), Kaitlynn Winkelman (Momentum 15 Elsa)
Not pictured: Peyton Thompson (Skyline 15 Black)

15 American

15A 1st Mizuno

Mizuno Long Beach 15 Rockstar C (Southern California) – 1st Place

Front Row (L-R): Hannah Sauer, Jaena Bell, Kerrigan Livingston, Katherine Day, Elizabeth O’Shea, Caroline O’Shea, Aniah Cutler
Back Row (L-R): Assistant Coach Lacey Fuller, Assistant Coach Mike Campbell, Tasman Mullins, Jennifer Wroblicky, Mikayla Nolte, Head Coach Carlos Briceno

15A 2nd Seal Beach

Seal Beach 15-Black (Southern California) – 2nd Place

Front Row (L-R): Alexandria Brown, Kendall Osgood, Megan Kinney, Rachel Lucie, Lauren Mena
Back Row (L-R): Assistant Coach Lena Sparks, Sabrina Phinizy, Juliette Bokor, Lauryn Sweeney, Cambria Grant, Emily Sparks, Head Coach Antonio Rodriguez

15A 3rd Austin Skyline

Austin Skyline 15 Royal (Lone Star Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Mya Levaughn, Savannah McCune, Margaret Newton, Geneva Nedrow, Alice Meyer, Justice Isom, Elle Cassady
Back Row (L-R): Assistant Coach Joseph Sunder, Alexis Ford, Campbell Cook, Abbi Lemmond, Preslie Boswell, Head Coach Rachael Kidder

15A 3rd SVVC

SVVC 15-Lisa (Southern California Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Jayme Solomon, Louise Chupeau, Julia Ng, Brooke Baker, Faith Deneve
Back Row (L-R): Abigail Newell, Head Coach Lisa Mariotti, Luisa Lofranco

15A All Tourney

15 American All-Tournament Team 

Front Row (L-R): Katherine Day (Mizuno LB Rockstar C), Emily Sparks (Seal Beach 15-Black), Lauryn Sweeney (Seal Beach 15-Black), Alexandria Brown (Seal Beach 15-Black), Brooke Baker (SVVC 15-Lisa)
Back Row (L-R): Tasman Mullins (Mizuno LB Rockstar C), MVP Jennifer Wroblicky (Mizuno LB Rockstar C), Abbi Lemmond (Austin Skyline 15 Royal), Campbel Cook (Austin Skyline 15 Royal)
Not pictured: Corina Palacios (Wildfire Nike Ore), Alejandra Thaw (Red Rock 15-1), Piper Ferch (SIVBC Typhoon 15-1), Jenna Walsh (SVVC 15-Lisa), Daniela Ortiz (Wildfire Nike Ore), Makenna Holland (Asics Mav 15-2)

15 Patriot

15P 1st LAVA

LAVA West 15 adidas (Southern California Region) – 1st Place 

Front Row (L-R): Kavya Jayapalan, Lauren Smuck, Sydney Comfort, Gracie Schecter, Bebe Toy, Annalise, Rommelfanger, Taylor Wilson
Back Row (L-R): Head Coah Dhiraj Coats, Marissa Lee, Antoinette Trochanova, Samoa Silofau, Assistant Coach Robert Haar Jr.

15P 2nd SG Elite

SG Elite 15 Elite (Southern California) – 2nd Place

Front Row (L-R): Olivia Oberlander, Emma Willingham, Vanessa Marquez, Lindsey Hirano, Claire Saydah, Maya White, Brooke Hudspeth
Back Row (L-R): Assistant Coach Patrick Farmer, Carolyn Lindsay, Assistant Coach Jessica Doerner, Kaya Johnson, Head Coach Jez Nueve

15P 3rd Forza

Forza1 North 15 UA (Southern California Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Mackenzie Hutchinson, Lauren Barbosa, Solay Mills, Keilani Mumola, Elly Calles, Bia Silva, Izabella Santa Cruz
Back Row (L-R): Assistant Coach Danielle McCree, Head Coach Morgan Coberly, Bella Mouzakis, Preslee Lillard, Mya Cooper, Assistant Coach Taylor Galliano, Assistant Coach Austin Meador, Team Rep Aaron Flores

15P 3rd Iowa

Iowa Rockets (Iowa Region) – 3rd Place

Front Row (L-R): Martha Pace, Camryn Ellyson, Kelsey Koberg, Addison Schmierer, Kennedy Bombei, Mazie Rubner, Tiffany Schnor
Back Row (L-R): Assistant Coach Michelle Garrison, Katy Garrison, Lauren Schrock, Lauren Roman, Head Coach Chin Nguyen, Assistant Coach Ron Schnor

 

16 OPEN

16 Open 1 MAVS

Asics MAVS 16-1 (Heart of America Region) – 1st place

Front Row (L-R): Emma Fox, Kendra Wait, Kimberly Whetstone, Caroline Bien, Caroline Zabroske, Renee Oswalt, Annabelle Rokusek
Back Row (L-R): Head Coach Kelley Burger, Samantha Schnitta, Lindsay Lahr, Kaitlyn Hamilton, Assistant Coach Stefanie Durham

16 Open 2 Coast

Coast 16-1 (Southern California Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Madeline Yu, Lauren Avila, Mackenzie Karnig, Madison Allen, Stephanie Adams, Kylie Adams, Samantha Beschell
Back Row (L-R): Assistant Coach Mas Shibata, Assistant Coach Camryn Irwin, Madison Endsley, Leyla Blackwell, China Rai Crouch, Lindsey Miller, Trinity Durfee, Head Coach Luis Shibata

16 Open 3 OT

OT 16 S. Roberto (Florida Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Haley Frank, Leandra Mangual, Giselle Giraud, Elizabeth McKissock, Alexa Schmidt, Taylor Head, Cierra Jenkins
Back Row (L-R): Assistant Coach Josh Hebron, Sydney Conley, Lauren Gips, Audrey Douglas, Marika Virthe, Emily Lawrence, Head Coach Roberto Santasofia

16 Open 3 Excel

EXCEL 16 National Red (North Texas Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Ragan Ward, Madison Meiner, Olivia Tarsi, Mackenzie Morris, Jill Pressly, Natalia Walls, Georgia Via
Back Row (L-R): Assistant Coach Alex Lepp, Lauren Ashworth, Sydney Stroh, Sophie Robinson, Isabella Schmukal, Head Coach Will Wiggins

16 Open All Tourney

16 Open All Tournament

Front Row (L-R): Mackenzie Morris (Excel 16 National Red), Paige Flickinger (TAV 16 Black), Kimberly Whetstone (Asics MAVS 16-1), MVP Kendra Wait (Asics MAVS 16-1), Leandra Mangual (OT 16 S Roberto), Caroline Bien (Asics MAVS 16-1), Madison Allen (Coast 16-1)

Back Row (L-R): Jill Pressley (EXCEL 16 National Red), Madison Endsley (Coast 16-1), Lindsey Miller (Coast 16-1), Emery Herman (AJV 16 Mizuno), Taylor Head (OT 16 S Roberto)
Not pictured: Alecia Hall (A5 Mizunio 16-1 Gabe), Emily Londot (Mintonette Sports m.61), Scottee Johnson (Mintonette Sports M.61)

16 National

16 National 1 Six Pack

Six Pack 16 - 1st Place

Front Row (L-R): Kaci Beesecker, Jazlyn Westmoreland, Kirsten Graves, Jada Wills, Gabrielle Gergen
Back Row (L-R): Assistant Coach Reid Hannam, Zoe Semelroth, Alexis Hill, Alayna Yates, Jenna Brown, Head Coach Megan Timmins

16 National 2 Iowa Rockets

Iowa Rockets 16R - 2nd Place

Front Row (L-R): Peyton Kriegel, Claire Overton, Sydney Dennis, Akacia Brown, Sommer Daniel
Back Row (L-R): Abby Brunssen, Delaney Rice, Kelsey Law, Head Coach David Rodgers

16 National 3 Premier

Premier Nebraska 16 Gold - 3rd Place

Front Row (L-R): Chloe Paschal, Sophie Hendrix, Lydia Yost, Kenedy Schaecher, Brooklyn Schram, Isabel Lukens, Gabrielle Nordaker
Back Row (L-R): Head Coach Rebecca Verespej, Meredith Mueller, Paige Fixemer, McKenna Ruch, Assistant Coach Sarah Hughbanks, Club Director Rick Welch

16 National 3 Elevation

Elevation 16 O’Keefe - 3rd Place

Front Row (L-R): Grace Maziar, Mikaela Coffey, Madalyn Cron, Jada Bouyer, Andrea Elsbrock
Back Row (L-R): Head Coach Daniel O’Keefe, Kathy Ning, Olivia Logsdon, Emma Gielas, Sarah Norcom, Ramei Jackson

16 National All Tournament

16 National All Tournament

Front Row (L-R): Madalyn Crom (Elevation 16 O’Keefe), Isabel Lukens (Premier Nebraska 16 Gold), MVP Jada Wills (Six Pack 16), Jazlyn Westmoreland (Six Pack 16), Sommer Daniel (Iowa Rockets 16R)
Back Row (L-R): Kelsey Law (Iowa Rockets 16R), Emma Gielas (Elevation 16 O’Keefe), Kamryn Bacus (OP2 16-1 EP), Alayna Yates (Six Pack 16), Akacia Brown (Iowa Rockets 16R), Brooklyn Schram (Premier Nebraska 16 Gold)

Not Pictured: Allison Beaton (Rockwood Thunder 16-Navy), Lillian Scantlan (Arsenal 16 Gold), Chloe Rodriguez (CC Force 161 Crossfire), Emma Johnson (Arsenal 16 Gold)

16 USA

16 USA 1 A5

A5 Mizuno 16-2 Scott – 1st Place

First Row (R-L): Dominique Turner, Catherine Cheney, Zeren Yesilova
Second Row (R-L): Nicole Callihan, Hailey Crane, Kalyn Pierre, Ali Schreiber, Hayden McGee, Rebecca Evans, Kalieann Wetherington
Back Row (R-L): Assistant Coach Gary Jensen, Sarah Flynn, Joan Claire Parsons, Head Coach Scott Shelley, Lucia Ferry, Kailin Taggart, Assistant Coach Brianna Jones

16 USA 2 Instinct

Instinct 16 W Tigers W Gold – 2nd Place

Front Row (R-L): Kassidy Reeves, Leticia Dalgecio, Sarah Martinez, Isis Williams, Avery Cimperman
Back Row (R-L): Assistant Coach Cilene Drewnick, Rylee Williams, Nicole Drewnick, Ashley Procious, Head Coach Eduardo Drewnick

16 USA 3 Shockwave

Shockwave 16 Scott – 3rd Place

Front Row (R-L): Ellie Shank, Sydney Morrow, Holli Dreiling, Cyra Kelley, Gracie Becker, Korynn Haetten, Ella Larkin
Back Row (R-L): Assistant Coach Matthew Coghlan, Kenna Lane, Morgan Stout, Lauren Mathews, Head Coach Scott Larkin

16 USA 3 Livewire

LIVEWIRE 16 Adidas – 3rd Place

Front Row: Caitlin Koa, Shauna Rath, Tristan Michael, Reannan Bihlmeier, Jordan Kress, Hailey Hertzog, Kennedy Gamez
Back Row (R-L): Assistant Coach Kyle Brainard, Head Coach Chad Speer, Grace Parrott, Jessica Terlizzi, Savannah Davis, Madison Rogers, Brooklyn Casey

16 USA All Tourney

16 USA All-Tournament

Front Row (L-R): Sarah Martinez (Instinct 16 W Tigers W Gold), Ellie Shank (Shockwave 16 Scott), Kailin Newsome (Houston Stellar 16 Elite), MVP Kailin Taggart (A5 Mizuno 16-2 Scott), Jordan Kress (Livewire 16 Adidas), Ella Larkin (Shockwave 16 Scott), Cyra Kelley (Shockwave 16 Scott)
Back Row (L-R): Brooklyn Casey (Livewire 16 Adidas), Ali Schreiber (A5 Mizuno 16-2 Scott), Rylee Williams (Instinct 16 W Tigers W Gold), Nicole Drewnick (Instinct 16 W Tigers W Gold), Nicole Logan (Club H 16-Adidas), Hayden McGee (A5 Mizuno 16-2 Scott)

16 American

16 American 1 AP

AP 16 Asics (Lone Star Region) – 1st place

Front Row (L-R): Virginia Baldwin, Landry Rogers, Sarah Nading, Isabel Gonzaba, Brynne Wright, Avery Kalsu, Mackenzie Murray
Back Row (L-R): Head Coach Mark Herrin,, Gia German, Mykenna Eklund, Jaelyn Grimm, Assistant Caoch Avery Bashaw

16 American 2 Miami Hype

Miami Hype 16’s Red (Florida Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Aryanah Diaz, Dalayni Etienne, Briana Leon, Kitula Morales, Valentina Scarduelli
Back Row (L-R): Head Coach Emilio Rodriguez, Melanie Simon, Angelica Sorensen, Sophia Meagher, Gina Ortiz, Assistant Coach Alez Rivero

3 SA Magic

SA Magic 16 Elite (Lone Star Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Chase Kluna, Laura Johnson, Alexis Jairala, Nadia Manitzas, Julia Lopez, Victoria Agu-Udemba, Lena Baumann
Middle Row (L-R): Hailey Harmon, Madison Glassco, Lauren Arzuaga, Isabel Fichtel, Erin Lyons, Alexandra Ramon
Back Row (L-R): Assistant Coach Rene Jimenez, Head Coach Albert Trevino, Assistant Coach Kyle Thompson, Assistant Coach Alexandra Allard

A2 16 Green

A2 16 Green (Ohio Valley Region) – 3rd place 

Front Row (L-R): Nina Marin, Unknown, Madison Saunders, Jaden Ivy, Madison Moll, Mikayla Greer, Ava Weithman
Back Row (L-R): Head Coach Joshua Chiero, Penelope Kern, Taylor Keeran, Anna Nie, Isabella D’Amico, Kathryn Orban, Assistant Coach Bryson Waller

16 American All Tournament

16 American All Tournament

Front Row (L-R): Aryanah Diaz (Miami Hype 16’s Red), Mackenzie Murray (AP 16 Asics), MVP Avery Kalsu (AP 16 Asics), Kitula Morales (Miami Hype 16’s Red), Mikayla Greer (A2 16 Green)
Back Row (L-R): Isabella D’Amico (A2 16 Green), Isabel Fichtel (SA Magic 16 Elite), Sophia Meagher (Miami Hype 16’s Red), Lauren Arzuaga (SA Magic 26 Elite), Sarah Nading
Not pictured: Daley McClellan (OJVA 16-1 Gold), Rachel Francis (Highland 16 Rox), Maureen Reilly (Invasion 16 Black), Alison Bucholz (OJVA 16-1 Gold), Lauren Schmitz (Elite VBTC 16 Black)

16 Patriot

16 Patriot 1 Forza

Forza1 North 16UA (Southern California Region) – 1st place

Front Row (L-R): Sabrina Gobaton, Jenna Holmes, Jazlynn Soriano, Samantha Taylor, Kylie Thomas
Middle Row (L-R): Peyton Tazelaar, Xenia Villagomez, Mikayla Rodriguez, Gieselle Gatewood, Brooke Robbins
Back Row (L-R): Assistant Coach Aaron Flores, Head Coach Kyle Duncan Assistant Coach Dwayne Wibeto, Team Rep Austin Meador

16 Patriot 2 MiElite

MiElite 16 Elite West (Lakeshore Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Eliza Alushi, Emma Stiles, Caitlin Warnshuis, Madison Malecki, Ava Krygier, Shannon Jennings, Isabella Cirulis
Back Row (L-R): Marissa Weber, Koryn Parmenter, Sarah Dunn, Head Coach Reeder Singler

16 Patriot 3 MVVC

MVVC G 16 Red (Northern California Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Claire Kwok, Katherine Kishton, Jessica Uyehara, Madeline Shao, Kaitlyn McLaughlin, Taylor Tullo, Logan Winn
Back Row (L-R): Assistant Coach Justin Rajah, Head Coach Tyler Rigg, Jacqueline Miller, Brooke Morey, Sydney Enthoven, Assistant Coach Jordan Bird

16 Patriot 3 TStreet

TStreet 16-Jess (Southern California Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Minami Creamer, Olivia Nitoglia, Aliya Van Aardenne, Lauren Isaacs, Sydney Dews, Elena Kelly, Alessandra Nitoglia
Back Row (L-R): Jenna O’Shea, Kylie Pitzak, Head Coach Jessica Walker, Kendall Fraser, Jenna Peterson

 

17 OPEN

Northern Lights 17-1 (North Country Region) – 1st place

Front Row (L-R): Erika Bute, Kennedi Orr, Christine Graf, Marissa Hinkle, Blythe Rients, Jasmine Mulvihill, Rachel Kilkelly
Back Row (L-R): Head Coach Adam Beamer, Ellie Husemann, Gabrielle McCaa, Kyndra Hansen, Peyton Suess, Assistant Coach David Manka

Top Select 17 Elite Blake (Florida Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Mallory Downing, Mya Wilson, Burgundy Walters, Amanda Falck, Mallory Porcher, Rebekah Rath, Rajini Fitzmaurice
Back Row (L-R): Head Coach Blake Rawlins, Assistant Coach Mayra Cuebas, Club Director German DelValle, Naomi Cabello, Lauren Davis, Jillian Thompson

Sunshine 17 Westside (Southern California Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Camryn Carfino, Chloe Mueller, Caroline Tilton, Zoe Fleck, Zoie Stewart, Angelina Burton, Taylor Fourticq
Back Row (L-R): Head Coach Austin Rester, Alex Laita, May Pertofsky, Grace Frohling, Soah Franklin, Chloe Maurceri, Assistant Coach Karly Drolson

TIV 17 Mizuno Dylan (North Texas Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Madison Shew, Azhani Tealer, Sophia Miller, Jillian Dits, Susan Blake, Audrey Nails, Allison Wells
Back Row (L-R): Assistant Coach Jeff Dool, Elizabeth Carroll, Molly Phillips, Londyn Gray, Head Coach Dyland Cheng

17 Open All-Tournament

Front Row (L-R): Zoe Fleck (Sunshine 17 Westside), Rajini Fitzmaurice (Top Select 17 Elite Blake), MVP Kennedi Orr (Northern Lights, 17-1), Marissa Hinkle (Northern Lights 17-1), Mallory Downing (Top Select 17 Elite Blake)
Back Row (L-R): Kyndra Hansen (Northern Lights 17-1), Savannah Vach (OT 17 S Danny), Naomi Cabello (Top Select 17 Elite Blake), Molly Phillips (TIV 17 Mizuno Dylan) Alex Laita (Sunshine 17 Westside), Audrey Nalls (TIV 17 Mizuno Dylan)
Not pictured: Gabby Gonzalez (A5 Mizuno 17-1 Jing), Mandalay Rennon (Momentous 17-1 Dan O), Naliah Jenkins (A5 Mizuno 17-1 Jing), Brooklynn Phillips (Circle City 17 Purple)

17 NATIONAL

Michio Chicago 17 National (Great Lakes Region) – 1st place

Front Row (L-R): Rachel Defries, Caitlin McKee, Charlotte Cronister, Nancy Kane, Evthokia Makris
Back Row (L-R): Kelsey Watkins, Erica Staunton, Head Coach Robert Heersema, Temitayo Thomas-Ailara, Amanda Robards

Adrenaline 17 Rox (Iowa Region) – 2nd place

First Row (L-R): Greta Simmons, Madison Baxter, Aliyah Carter, Kaylee Donner, Akeela Jefferson
Back Row (L-R): Club Director Kim Keating, Rachael Kilpatrick, Head Coach Martin Smith, Grace Tubbs, Assistant Coach Ben Bahr, Assistant Coach Cait Klenk

East Coast Power 17-Steel (Keystone Region) – 3rd place

First Row (L-R): Paige Monastero, Cara Shultz, Elizabeth Swanson, Julianne Gallagher, Julia Thomas
Back Row (L-R): Head Coach Eric Schaefer, Emma Nelson, Michaela Devlin, Jennifer Krzeminski, Alysa Wright, Assistant Coach George Trabosh

Iowa Rockets 17R (Iowa Region) – 3rd place

First Row (L-R): Samantha Rabe, Helaina Hillyard, Karly Berkland, Abbey Fryauf, Jaedynn Evans
Back Row (L-R): Assistant Coach Rachel Berkland, Megan Renner, MaKenzie Mantz, Raina Smith, Allyson Grothusen, Head Coach Allie Hutcheson

17 National All-Tournament

Front Row (L-R): Kaylee Donner (Adrenaline 17 Rox), Charlotte Cronister (Michio Chicago 17 National), MVP Temitayo Thomas-Ailara (Michio Chicago 17 National), Jaedynn Evans (Iowa Rockets 17R), Julianne Gallager (East Coast Power 17-Steel)
Back Row (L-R): Madison Baxter (Adrenaline 17 Rox), Aliyah Carter (Adrenaline 17 Rox), Caitlin McKee (Michio Chicago 17 National), Megan Renner (Iowa Rockets 17R), Cara Schultz (East Coast Power 17-Steel)
Not Pictured: Makayla Tolman (Idaho Crush 17 National Hartman), Jill Bohnet (Woodlands Revolution 17 Premier), Jordyn Pon-Arleau (Idaho Crush 17 National Hartman), Caitlan Buettner (915 17’s Gil)

17 USA

TAV 17 Blue (North Texas Region) – 1st place 

Front Row (L-R): Shea Slusser, Serena Patterson, Grace Broussard, Mary Sutherland, Isabella Burns, Samantha Rodgers, Mallory Rogers,
Back Row (L-R): Head Coach Whitney Sample, Raeley Crosley, Madison Knott, Abigail Butler, Elizabeth Hinton, Logan Smith, Assistant Coach Leslie Jackson

LAVA West 17 adidas (Southern California Region) – 2nd place

Front Row (R-L): Rayna Grant, Sarah Freyder, Chloe Mayhue, Angela Crosetti, Riley Waggoner, Darynne Bickers, Robin Valtchev
Back Row (R-L): Assistant Coach Laura Walter, Elizabeth Crisp, Jennifer Trephan, Gianna Lambert, Head Coach Sheldon Sheehy

Elevation 17 Butcher (Ohio Valley Region) – 3rd Place

Front Row (R-L): Hannah Hall, Amanda Middendorf, Peyton Breissinger, Emily Ernst, Claire Krabacher, Ashley McDonald, Grace Gourley
Back Row (R-L): Head Coach Ali Butcher, Kaitlyn Whitesell, Rebecca Barksdale, Alexa Rang, Assistant Coach Gene Toms

Sunshine 17 South Bay (Southern California Region) – 3rd Place

Front Row (R-L): Emily Mitter, Charlotte Morris, Taryn Gurbach, Alexis Seeley-Morris, Halen Anderson, Laney, Sullivan, Jennifer Jenks
Back Row (R-L): Assistant Coach Amanda Westrick, Jacqueline Kortekaas, Lauren Walsh, Pilar Wafer, Samantha Underwood, Head Coach Andrew Burdette

17 USA All-Tournament 

Front Row (L-R): Taryn Gurbach (Sunshine 17 South Bay), Samantha Rodgers (TAV 17 Blue), Logan Smith (TAV 17 Blue), Peyton Breissinger (Elevation 17 Butcher), Lauren Walsh (Sunshine 17 South Bay)
Back Row (L-R): Gianna Lambert (LAVA West 17 adidas), Elizabeth Hinton (TAV 17 Blue), Jennifer Trephan (LAVA West 17 adidas), Ashley McDonald (Elevation 17 Butcher), Elizabeth Crisp (LAVA West 17 adidas)
Not pictured: Erin Anderson (Forza1 North 17 UA), Lydia Wiers (CVC 17 Black), Ashley Dittmann (Central Cal Gold 17-1), Amya Small (Forza1 North 17 UA), Torrey Miller (NRG VBC17 AMPD)

17 AMERICAN

UNO Girls 17 Elite (Great Lakes Region) – 1st place

Front Row (L-R): Kamryn Olson, Regan Trueblood, Bella Zeman, Nicole Kijowski, Marisa Guisti, Isabella Alessio, Jillian Hook
Back Row (L-R): Assistant Coach Daniel Johnson, Allison Scheiwiller, Head Coach Leslie Shain, Chloe Memenga, Assistant Coach Terri Baranski

Bonneville 17 (Intermountain Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Alexis McMurtrey, Sade Williams, Jordi Holdaway, Makaya Sorensen, Sadie Lott
Back Row (L-R): Assistant Coach Kiley McMurtrey, Paige Dixon, Jean Taylor, Head Coach Chantal McMurtrey

CTV 17 Elite (North Texas) – 3rd place

Front Row (L-R): Riley Pickett, Carissa Barnes, Jayla Schultz, Jordan Burks, Margaret Wackerhagen, Gracie Nichols, Paige Bevers
Back Row (L-R): Hannah Jones, Francine Merchant, Molly McCalla, Emerald Tucker, Head Coach Christy Stewart

SA Sting 17 Black (Lone Star) – 3rd place

Front Row (L-R): Alexandria Torres, Gabriella Torres, Sadie Ballesteros, Modesti Vargas, Arianna Alvarado, Harlan Maurial, Marina De La Rosa
Back Row (L-R): Assistant Coach Shannon Sport, Fesili Masaniai, Tammy Jo Grohman, Kimira Coffee, Kristin Upshaw-Mendoza, Head Coach Laura Suarez

11 American All Tournament

Front Row (L-R): Modesti Vargas (SA Sting 17 Black), Carissa Barnes (CTV 17 Elite), MVP Marisa Guisti (UNO Girls 17 Elite), Sade Williams (Bonneville 17), Alexis McMurtrey (Bonneville 17)
Back Row (L-R): Regan Trueblood (UNO Girls 17 Elite), Bella Zeman (UNO Girls 17 Elite), Tammy Jo Grohman (SA Sting 17 Black), Makayla Sorensen (Bonneville 17), Hannah Jones (CTV 17 Ellite)
Not pictured: Jadyn Bauss (Premier 17 Black), Logan Whitaker (Southwest 17N TR Harker), Julia Crawford (Goldenwest 17 Asics), Liana Guillemaud (Premier 17 Black), Katelyn Searcy (W Revolution 17 Elite – KW)

17 PATRIOT

TeamD 17 – Red (Great Lakes Region) – 1st place

Front Row (L-R): Haley Blaney, Riley Hunter, Olivia Christian, Madison Benoit, Olivia Vance, Lindsey Nedd, Julianna Pena
Back Row (L-R): Head Coach David Nichols, Ella Loussia, Summer Clark, Regan Sliwinski, Assistant Coach Andrew Walker

Orange Country 17 Blue (Southern California Region) – 2nd place

Front Row (L-R): Jasmine Amirie, Allison Crandell, Alexandra Pereira, Lauren Langdale, Blair Cunningham, Samantha Schofield, Kaylee Staker
Back Row (L-R): Assistant Coach Taylor Mccluskey, Gretchen Webb, Taylor Magee, Siena Springborn, Savannah Cirillo, Head Coach Patrick Eaton

Seattle Juniors (Puget Sound Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Tiarra Potts, Madelaine Ryan, Kiana Pel, Claire Doud, Hanna Knutt
Back Row (L-R): Head Coach Lamar Hurd, Gabrielle Kepley, Sophia Barber, Devon Martinka, Sydney Petersen, Assistant Coach Emily Boerger

SIVBC 17 Storm (Puget Sound Region) – 3rd place

Front Row (L-R): Tatum McGovern, Zoe Sevart, Alisa Kim, Elizabeth Shrum, Isabelle Garrido, Sophia Meyers, Zoe Hennings
Back Row (L-R): Assistant Coach Thomas Murphy, Elizabeth Gorski, Maya Holmen, Tessa Fisk, Anna Ilstrup, Assistant Coach Korrin Wild, Head Coach Steve Whitaker