SCHEDULE & RESULTS

Pool Standings

Friday, March 1, 2013

Time
Court
Pool
Teams
Score
2:00 pm 1 U19E Coyotes Pink vs WC Eagles III 1-9
2:00 pm 2 UI9E DE Shore Bayside vs Spark NZ 1-5
2:00 pm 3 U19E Firestyx-Styxfire vs Orange Gottaloveit I 0-4
2:00 pm 4 U19E High Styx Wolfpack vs Mystx Surge 1-1
2:00 pm 5 U19M Focus Fire vs Viper III 4-1
2:00 pm 6 U19M Horizon Blaze vs The Edge Kenwin 1-1
2:00 pm 7 U19M Hudson V Green vs Rush 2-2
2:00 pm 8 U19M Katahdin Black vs Mystic Black 0-3
2:30 pm 1 U19G Lanco P Bobcats vs WC Eagles VI 4-2
2:30 pm 2 U19G Saints Blue vs TCOYO Yin 2-0
2:30 pm 3 U19G SJ Edge Pink vs Stealth Storm 4-1
2:30 pm 4 U19G Spirit of USA Stars vs S C Blue Lions Pride 4-1
2:30 pm 5 U19H Aim Orange vs Xcal III Liberty 1-2
2:30 pm 6 U19H Firestyx vs WC Eagles V 1-0
2:30 pm 7 U19H Mystx Stealth vs Strong I Pumas 4-1
2:30 pm 8 U19H Rampage Platinum vs Spirit  USA Victors 2-0
3:00 pm 1 U19C High Styx Stampede vs Xcal IV Panthers 2-0
3:00 pm 2 U19C High Voltage Gold vs Rampage Gold 2-4
3:00 pm 3 U19C Horizon II Burn vs PA Mavericks Black 2-1
3:00 pm 4 U19C Jersey Intensity 3 vs Key State II 3-0
3:00 pm 5 U19J IFHCK Dynamics vs W Wolves Arctic 1-0
3:00 pm 6 U19J PA Mavericks Teal vs Team VT 1 7-0
3:00 pm 7 U19J Shore Byrds vs TCOYO Yang 1-0
3:00 pm 8 U19J Spirit Eagles PA vs Sutter's Brigade 2-0
3:30 pm 1 U19K DE Reef Sharks vs Xcal V Wyverns 0-4
3:30 pm 2 U19K G-Force Vikingz vs S Strikers Lenape 3-2
3:30 pm 3 U19K NE Elite Green vs SJ Edge Black 0-3
3:30 pm 4 U19K NOVA Elite Black vs Reach FH Club 4-1
3:30 pm 5 U19L ADK Gold vs Xcal VI Silverhawks 2-2
3:30 pm 6 U19L Jersey Intensity II vs The Gaels Blue 3-3
3:30 pm 7 U19L Mystx Sonics vs Saints Hockey Rocks 3-2
3:30 pm 8 U19L New Heights Red vs Philly Hockey Club 8-1
4:00 pm 1 U19A Key State 4 vs Xcal VIII Gryphons 4-6
4:00 pm 2 U19A ME Majestix Black vs Windy City Freeze 6-0
4:00 pm 3 U19A Mystx I Storm vs WC Eagles I 1-7
4:00 pm 4 U19A Saints vs True North Acad 1-6
4:00 pm 5 U19B FC United I vs Xcalibur II Knights 3-4
4:00 pm 6 U19B Key State I vs WC Eagles IV 2-2
4:00 pm 7 U19B Mystx Sting vs Spirit of USA West 1-2
4:00 pm 8 U19B Nook Red vs Spark Australia 4-7
4:30 pm 1 U19I Bow Echo vs Xcal I Freedom 5-0
4:30 pm 2 U19I NC Tardevils Navy vs WCUFHA 0-0
4:30 pm 3 U19I North Bay Craze vs WC Eagles VII 0-0
4:30 pm 4 U19I The edge vs TNT 5-2
4:30 pm 5 BoysB Cape Ann vs WC Eagles 4-4
4:30 pm 6 BoysB James Bond vs Ocean's Eleven 1-3
4:30 pm 7 U19D Blue Grass Elite vs Xcal VII Dragons 1-2
4:30 pm 8 U19D Cape Ann I vs WC Eagles II 1-4
5:00 pm 1 BoysA Club Lewy vs Ninja Hawks 1-1
5:00 pm 2 BoysA Iron Man vs Kung Fu 2-2
5:00 pm 3 U19F Capitol P Eagles vs WC Eagles VIII 0-3
5:00 pm 4 U19F CNY Green vs True North Silver 2-3
5:00 pm 5 U19F FSC Falcons Black vs North Bay Crush 1-2
5:00 pm 6 U19F IFHCK Warriors S vs KA Pow Netherlands 1-4
5:00 pm 7 U19D Jackals I vs True North Black 3-4
5:00 pm 8 U19D Spirit Eagles NJ vs Strong I Wolves 3-1
5:30 pm 1 U19N Blue Grass Sky vs Viper I 0-0
5:30 pm 2 U19N Club Lewy vs Saints Red 2-1
5:30 pm 3 U19N Focus vs PA Mavericks White 7-0
5:30 pm 4 U19N Ka Pow England vs Mystx Sixers 4-0
5:30 pm 5 U19E Spark NZ vs Coyotes Pink 2-1
5:30 pm 6 U19E Orange Gottaloveit I vs DE Shore Bayside 2-1
5:30 pm 7 U19E Mystx Surge vs Firestyx-Styxfire 1-2
5:30 pm 8 U19E WC Eagles III vs High Styx Wolfpack 4-1
6:00 pm 1 U19M The Edge Kenwin vs Focus Fire 4-2
6:00 pm 2 U19M Rush vs Horizon Blaze 0-0
6:00 pm 3 U19M Mystic Black vs Hudson V Green 0-5
6:00 pm 4 U19M Viper III vs Katahdin Black 8-0
6:00 pm 5 U19G TCOYO Yin vs Lanco P Bobcats 4-2
6:00 pm 6 U19G Stealth Storm vs Saints Blue 0-3
6:00 pm 7 U19G S C Blue Lions Pride vs SJ Edge Pink 5-2
6:00 pm 8 U19G WC Eagles VI vs Spirit of USA Stars 2-3
6:30 pm 1 U19H WC Eagles V vs Aim Orange 4-3
6:30 pm 2 U19H Strong I Pumas vs Firestyx 1-1
6:30 pm 3 U19H Spirit  USA Victors vs Mystx Stealth 0-4
6:30 pm 4 U19H Xcal III Liberty vs Rampage Platinum 4-3
6:30 pm 5 U19C Rampage Gold vs High Styx Stampede 4-1
6:30 pm 6 U19C PA Mavericks Black vs High Voltage Gold 0-2
6:30 pm 7 U19C Key State II vs Horizon II Burn 3-1
6:30 pm 8 U19C Xcal IV Panthers vs Jersey Intensity 3 1-4
7:00 pm 1 U19J Team VT 1 vs IFHCK Dynamics 1-4
7:00 pm 2 U19J TCOYO Yang vs PA Mavericks Teal 1-6
7:00 pm 3 U19J Sutter's Brigade vs Shore Byrds 5-2
7:00 pm 4 U19J W Wolves Arctic vs Spirit Eagles PA 1-3
7:00 pm 5 U19K S Strikers Lenape vs DE Reef Sharks 5-2
7:00 pm 6 U19K SJ Edge Black vs G-Force Vikingz 0-3
7:00 pm 7 U19K Reach FH Club vs NE Elite Green 5-1
7:00 pm 8 U19K Xcal V Wyverns vs NOVA Elite Black 2-3
7:30 pm 1 U19L The Gaels Blue vs ADK Gold 2-3
7:30 pm 2 U19L Saints Hockey Rocks vs Jersey Intensity II 1-3
7:30 pm 3 U19L Philly Hockey Club vs Mystx Sonics 0-4
7:30 pm 4 U19L Xcal VI Silverhawks vs New Heights Red 3-0
7:30 pm 5 U19A Windy City Freeze vs Key State 4 2-3
7:30 pm 6 U19A WC Eagles I vs ME Majestix Black 3-3
7:30 pm 7 U19A True North Acad vs Mystx I Storm 1-1
7:30 pm 8 U19A Xcal VIII Gryphons vs Saints 8-1
8:00 pm 1 U19B WC Eagles IV vs FC United I 3-4
8:00 pm 2 U19B Spirit of USA West vs Key State I 2-3
8:00 pm 3 U19B Spark Australia vs Mystx Sting 2-0
8:00 pm 4 U19B Xcalibur II Knights vs Nook Red 2-5
8:00 pm 5 U19I WCUFHA vs E C Bow Echo 1-2
8:00 pm 6 U19I WC Eagles VII vs NC Tardevils Navy 3-1
8:00 pm 7 U19I TNT vs North Bay Craze 4-0
8:00 pm 8 U19I Xcal I Freedom vs The edge 3-4
8:30 pm 1 BoysB Ocean's Eleven vs Cape Ann 1-0
8:30 pm 2 BoysB WC Eagles vs James Bond 4-0
8:30 pm 3 U19D WC Eagles II vs Blue Grass Elite 5-2
8:30 pm 4 U19D True North Black vs Cape Ann I 1-2
8:30 pm 5 U19D Strong I Wolves vs Jackals I 6-2
8:30 pm 6 U19D Xcal VII Dragons vs Spirit Eagles NJ 1-1
8:30 pm 7 BoysA Kung Fu vs Club Lewy 3-1
8:30 pm 8 BoysA Ninja Hawks vs Iron Man 1-3
9:00 pm 1 U19F True North Silver vs Capitol P Eagles 3-4
9:00 pm 2 U19F North Bay Crush vs CNY Green 1-3
9:00 pm 3 U19F KA Pow Netherlands vs FSC Falcons Black 2-4
9:00 pm 4 U19F WC Eagles VIII vs IFHCK Warriors S 8-1
9:00 pm 5 U19N Saints Red vs Blue Grass Sky 2-0
9:00 pm 6 U19N PA Mavericks White vs Club Lewy 0-2
9:00 pm 7 U19N Mystx Sixers vs Focus 1-3
9:00 pm 8 U19N Viper I vs Ka Pow England 2-2

Saturday, March 2, 2013

Time
Court
Pool
Teams
Score
7:30 am 1 U19C High Styx Stampede vs PA Mavericks Black 2-1
7:30 am 2 U19C High Voltage Gold vs Key State II 2-1
7:30 am 3 U19C Horizon II Burn vs Xcal IV Panthers 3-2
7:30 am 4 U19C Jersey Intensity 3 vs Rampage Gold 1-3
7:30 am 5 U19M Focus Fire vs Rush 1-1
7:30 am 6 U19M Horizon Blaze vs Mystic Black 4-2
7:30 am 7 U19M Hudson V Green vs Viper III 1-1
7:30 am 8 U19M Katahdin Black vs The Edge Kenwin 0-2
8:00 am 1 U19E Coyotes Pink vs Orange Gottaloveit I 3-3
8:00 am 2 U19E DE Shore Bayside vs Mystx Surge 1-2
8:00 am 3 U19E Firestyx-Styxfire vs WC Eagles III 2-5
8:00 am 4 U19E High Styx Wolfpack vs Spark NZ 2-3
8:00 am 5 U19G Lanco P Bobcats vs Stealth Storm 5-0
8:00 am 6 U19G Saints Blue vs S C Blue Lions Pride 1-2
8:00 am 7 U19G SJ Edge Pink vs WC Eagles VI 2-5
8:00 am 8 U19G Spirit of USA Stars vs TCOYO Yin 5-2
8:30 am 1 U19K DE Reef Sharks vs SJ Edge Black 1-1
8:30 am 2 U19K G-Force Vikingz vs Reach FH Club 2-2
8:30 am 3 U19K NE Elite Green vs Xcal V Wyverns 2-3
8:30 am 4 U19K NOVA Elite Black vs S Strikers Lenape 4-0
8:30 am 5 U19A Key State 4 vs WC Eagles I 1-3
8:30 am 6 U19A ME Majestix Black vs True North Acad 2-3
8:30 am 7 U19A Mystx I Storm vs Xcal VIII Gryphons 1-5
8:30 am 8 U19A Saints vs Windy City Freeze 0-3
9:00 am 1 U19B FC United I vs Spirit of USA West 2-1
9:00 am 2 U19B Key State I vs Spark Australia 0-2
9:00 am 3 U19B Mystx Sting vs Xcalibur II Knights 2-3
9:00 am 4 U19B Nook Red vs WC Eagles IV 3-4
9:00 am 5 U19I E C Bow Echo vs WC Eagles VII 0-3
9:00 am 6 U19I NC Tardevils Navy vs TNT 1-1
9:00 am 7 U19I North Bay Craze vs Xcal I Freedom 1-4
9:00 am 8 U19I The edge vs WCUFHA 4-1
9:30 am 1 U19C Key State II vs High Styx Stampede 1-2
9:30 am 2 U19C Jersey Intensity 3 vs High Voltage Gold 3-1
9:30 am 3 U19C Rampage Gold vs Horizon II Burn 4-3
9:30 am 4 U19C Xcal IV Panthers vs PA Mavericks Black 2-3
9:30 am 5 U19M Mystic Black vs Focus Fire 1-3
9:30 am 6 U19M Katahdin Black vs Horizon Blaze 0-7
9:30 am 7 U19M The Edge Kenwin vs Hudson V Green 2-2
9:30 am 8 U19M Viper III vs Rush 5-0
10:00 am 1 U19E Mystx Surge vs Coyotes Pink 2-2
10:00 am 2 U19E High Styx Wolfpack vs DE Shore Bayside 2-3
10:00 am 3 U19E Spark NZ vs Firestyx-Styxfire 3-2
10:00 am 4 U19E WC Eagles III vs Orange Gottaloveit I 4-1
10:00 am 5 U19G S C Blue Lions Pride vs Lanco P Bobcats 0-3
10:00 am 6 U19G Spirit of USA Stars vs Saints Blue 1-2
10:00 am 7 U19G TCOYO Yin vs SJ Edge Pink 9-1
10:00 am 8 U19G WC Eagles VI vs Stealth Storm 1-1
10:30 am 1 U19K Reach FH Club vs DE Reef Sharks 1-4
10:30 am 2 U19K NOVA Elite Black vs G-Force Vikingz 2-3
10:30 am 3 U19K S Strikers Lenape vs NE Elite Green 0-2
10:30 am 4 U19K Xcal V Wyverns vs SJ Edge Black 4-0
10:30 am 5 U19A True North Acad vs Key State 4 3-1
10:30 am 6 U19A Saints vs ME Majestix Black 2-3
10:30 am 7 U19A Windy City Freeze vs Mystx I Storm 5-2
10:30 am 8 U19A Xcal VIII Gryphons vs WC Eagles I 2-2
11:00 am 1 U19B Spark Australia vs FC United I 2-1
11:00 am 2 U19B Nook Red vs Key State I 3-3
11:00 am 3 U19B WC Eagles IV vs Mystx Sting 4-2
11:00 am 4 U19B Xcalibur II Knights vs Spirit of USA West 2-2
11:00 am 5 U19I TNT vs E C Bow Echo 2-2
11:00 am 6 U19I The edge vs NC Tardevils Navy 3-0
11:00 am 7 U19I WCUFHA vs North Bay Craze 1-1
11:00 am 8 U19I Xcal I Freedom vs WC Eagles VII 1-2
11:30 am 1 U19C High Styx Stampede vs Jersey Intensity 3 3-2
11:30 am 2 U19C High Voltage Gold vs Horizon II Burn 1-4
11:30 am 3 U19C PA Mavericks Black vs Key State II 1-1
11:30 am 4 U19C Rampage Gold vs Xcal IV Panthers 6-2
11:30 am 5 U19L ADK Gold vs Saints Hockey Rocks 1-3
11:30 am 6 U19L Jersey Intensity II vs Philly Hockey Club 3-0
11:30 am 7 U19L Mystx Sonics vs Xcal VI Silverhawks 2-7
11:30 am 8 U19L New Heights Red vs The Gaels Blue 1-4
12:00 pm 1 U19M Focus Fire vs Katahdin Black 3-1
12:00 pm 2 U19M Horizon Blaze vs Hudson V Green 2-2
12:00 pm 3 U19M Rush vs Mystic Black 1-1
12:00 pm 4 U19M The Edge Kenwin vs Viper III 1-4
12:00 pm 5 U19D Blue Grass Elite vs True North Black 2-3
12:00 pm 6 U19D Cape Ann I vs Strong I Wolves 1-2
12:00 pm 7 U19D Jackals I vs Xcal VII Dragons 2-3
12:00 pm 8 U19D Spirit Eagles NJ vs WC Eagles II 2-3
12:30 pm 1 U19E Coyotes Pink vs High Styx Wolfpack 1-2
12:30 pm 2 U19E DE Shore Bayside vs Firestyx-Styxfire 0-2
12:30 pm 3 U19E Orange Gottaloveit I vs Mystx Surge 2-1
12:30 pm 4 U19E Spark NZ vs WC Eagles III 1-3
12:30 pm 5 U19F Capitol P Eagles vs North Bay Crush 4-1
12:30 pm 6 U19F CNY Green vs KA Pow Netherlands 1-1
12:30 pm 7 U19F FSC Falcons Black vs WC Eagles VIII 0-2
12:30 pm 8 U19F IFHCK Warriors S vs True North Silver 1-2
1:00 pm 1 U19G Lanco P Bobcats vs Spirit of USA Stars 2-2
1:00 pm 2 U19G Saints Blue vs SJ Edge Pink 3-2
1:00 pm 3 U19G Stealth Storm vs S C Blue Lions Pride 0-3
1:00 pm 4 U19G TCOYO Yin vs WC Eagles VI 0-1
1:00 pm 5 U19J IFHCK Dynamics vs TCOYO Yang 0-1
1:00 pm 6 U19J PA Mavericks Teal vs Sutter's Brigade 3-0
1:00 pm 7 U19J Shore Byrds vs W Wolves Arctic 6-0
1:00 pm 8 U19J Spirit Eagles PA vs Team VT 1 2-1
1:30 pm 1 U19K DE Reef Sharks vs NOVA Elite Black 4-5
1:30 pm 2 U19K G-Force Vikingz vs NE Elite Green 4-1
1:30 pm 3 U19K SJ Edge Black vs Reach FH Club 3-3
1:30 pm 4 U19K S Strikers Lenape vs Xcal V Wyverns 2-6
1:30 pm 5 BoysA Club Lewy vs Iron Man 0-2
1:30 pm 6 BoysA Kung Fu vs Ninja Hawks 4-2
1:30 pm 7 U19H Aim Orange vs Strong I Pumas 6-0
1:30 pm 8 U19H Firestyx vs Spirit  USA Victors 6-0
2:00 pm 1 U19H Mystx Stealth vs Xcal III Liberty 2-2
2:00 pm 2 U19H Rampage Platinum vs WC Eagles V 0-2
2:00 pm 3 U19A Key State 4 vs Saints 5-0
2:00 pm 4 U19A ME Majestix Black vs Mystx I Storm 5-2
2:00 pm 5 U19A WC Eagles I vs True North Acad 6-1
2:00 pm 6 U19A Windy City Freeze vs Xcal VIII Gryphons 1-4
2:00 pm 7 BoysB Cape Ann vs James Bond 4-2
2:00 pm 8 BoysB Ocean's Eleven vs WC Eagles 0-4
2:30 pm 1 U19N Blue Grass Sky vs PA Mavericks White 3-1
2:30 pm 2 U19N Club Lewy vs Mystx Sixers 3-1
2:30 pm 3 U19N Focus vs Viper I 4-0
2:30 pm 4 U19N Ka Pow England vs Saints Red 4-0
2:30 pm 5 U19B FC United I vs Nook Red 0-4
2:30 pm 6 U19B Key State I vs Mystx Sting 4-3
2:30 pm 7 U19B Spirit of USA West vs Spark Australia 0-6
2:30 pm 8 U19B WC Eagles IV vs Xcalibur II Knights 3-4
3:00 pm 1 U19I E C Bow Echo vs The edge 1-1
3:00 pm 2 U19I NC Tardevils Navy vs North Bay Craze 1-2
3:00 pm 3 U19I WC Eagles VII vs TNT 2-2
3:00 pm 4 U19I WCUFHA vs Xcal I Freedom 1-0
3:00 pm 5 U19L Philly Hockey Club vs ADK Gold 0-8
3:00 pm 6 U19L New Heights Red vs Jersey Intensity II 3-3
3:00 pm 7 U19L The Gaels Blue vs Mystx Sonics 2-2
3:00 pm 8 U19L Xcal VI Silverhawks vs Saints Hockey Rocks 3-2
3:30 pm 1 U19D Strong I Wolves vs Blue Grass Elite 2-4
3:30 pm 2 U19D Spirit Eagles NJ vs Cape Ann I 5-0
3:30 pm 3 U19D WC Eagles II vs Jackals I 3-1
3:30 pm 4 U19D Xcal VII Dragons vs True North Black 2-1
3:30 pm 5 U19F KA Pow Netherlands vs Capitol P Eagles 2-4
3:30 pm 6 U19F IFHCK Warriors S vs CNY Green 2-3
3:30 pm 7 U19F True North Silver vs FSC Falcons Black 0-3
3:30 pm 8 U19F WC Eagles VIII vs North Bay Crush 6-2
4:00 pm 1 U19J Sutter's Brigade vs IFHCK Dynamics 2-3
4:00 pm 2 U19J Spirit Eagles PA vs PA Mavericks Teal 1-2
4:00 pm 3 U19J Team VT 1 vs Shore Byrds 0-1
4:00 pm 4 U19J W Wolves Arctic vs TCOYO Yang 0-2
4:00 pm 5 BoysA Club Lewy vs Ninja Hawks 3-3
4:00 pm 6 BoysA Iron Man vs Kung Fu 1-1
4:00 pm 7 U19H Spirit  USA Victors vs Aim Orange 2-5
4:00 pm 8 U19H Rampage Platinum vs Firestyx 3-2
4:30 pm 1 U19H WC Eagles V vs Mystx Stealth 2-1
4:30 pm 2 U19H Xcal III Liberty vs Strong I Pumas 4-1
4:30 pm 3 BoysB Cape Ann vs WC Eagles 4-3
4:30 pm 4 BoysB James Bond vs Ocean's Eleven 1-3
4:30 pm 5 U19N Mystx Sixers vs Blue Grass Sky 1-3
4:30 pm 6 U19N Ka Pow England vs Club Lewy 2-1
4:30 pm 7 U19N Saints Red vs Focus 0-1
4:30 pm 8 U19N Viper I vs PA Mavericks White 1-0
5:00 pm 1 U19L ADK Gold vs New Heights Red 3-2
5:00 pm 2 U19L Jersey Intensity II vs Mystx Sonics 3-2
5:00 pm 3 U19L Saints Hockey Rocks vs Philly Hockey Club 6-2
5:00 pm 4 U19L The Gaels Blue vs Xcal VI Silverhawks 1-7
5:00 pm 5 U19D Blue Grass Elite vs Spirit Eagles NJ 3-2
5:00 pm 6 U19D Cape Ann I vs Jackals I 0-4
5:00 pm 7 U19D True North Black vs Strong I Wolves 3-3
5:00 pm 8 U19D WC Eagles II vs Xcal VII Dragons 4-1
5:30 pm 1 U19F Capitol P Eagles vs IFHCK Warriors S 1-1
5:30 pm 2 U19F CNY Green vs FSC Falcons Black 0-3
5:30 pm 3 U19F North Bay Crush vs KA Pow Netherlands 1-1
5:30 pm 4 U19F True North Silver vs WC Eagles VIII 0-3
5:30 pm 5 U19J IFHCK Dynamics vs Spirit Eagles PA 0-2
5:30 pm 6 U19J PA Mavericks Teal vs Shore Byrds 6-2
5:30 pm 7 U19J TCOYO Yang vs Sutter's Brigade 1-1
5:30 pm 8 U19J Team VT 1 vs W Wolves Arctic 2-1
6:00 pm 1 BoysA Kung Fu vs Club Lewy 6-2
6:00 pm 2 BoysA Ninja Hawks vs Iron Man 0-0
6:00 pm 3 U19H Aim Orange vs Rampage Platinum 1-3
6:00 pm 4 U19H Firestyx vs Mystx Stealth 3-2
6:00 pm 5 U19H Strong I Pumas vs Spirit  USA Victors 2-1
6:00 pm 6 U19H WC Eagles V vs Xcal III Liberty 3-1
6:00 pm 7 BoysB Ocean's Eleven vs Cape Ann 3-4
6:00 pm 8 BoysB WC Eagles vs James Bond 3-1
6:30 pm 1 U19N Blue Grass Sky vs Ka Pow England 4-6
6:30 pm 2 U19N Club Lewy vs Focus 1-3
6:30 pm 3 U19N PA Mavericks White vs Mystx Sixers 1-3
6:30 pm 4 U19N Saints Red vs Viper I 1-0

Sunday, March 3, 2013

Time
Court
Pool
Teams
Score
8:00 am 1 U19B FC United I vs Key State I 3-4
8:00 am 2 U19B Nook Red vs Mystx Sting 2-2
8:00 am 3 U19B Spirit of USA West vs WC Eagles IV 3-2
8:00 am 4 U19B Xcalibur II Knights vs Spark Australia 2-2
8:00 am 5 U19D Blue Grass Elite vs Cape Ann I 3-2
8:00 am 6 U19D Spirit Eagles NJ vs Jackals I 5-0
8:00 am 7 U19D True North Black vs WC Eagles II 2-4
8:00 am 8 U19D Xcal VII Dragons vs Strong I Wolves 3-2
8:30 am 1 U19I E C Bow Echo vs NC Tardevils Navy 1-0
8:30 am 2 U19I The edge vs North Bay Craze 5-0
8:30 am 3 U19I WC Eagles VII vs WCUFHA 2-1
8:30 am 4 U19I Xcal I Freedom vs TNT 3-1
8:30 am 5 U19L ADK Gold vs Jersey Intensity II 2-2
8:30 am 6 U19L New Heights Red vs Mystx Sonics 1-2
8:30 am 7 U19L Saints Hockey Rocks vs The Gaels Blue 3-4
8:30 am 8 U19L Xcal VI Silverhawks vs Philly Hockey Club 4-0
9:00 am 1 BoysB Cape Ann vs James Bond 5-3
9:00 am 2 BoysB Ocean's Eleven vs WC Eagles 1-3
9:00 am 3 U19G Lanco P Bobcats vs Saints Blue 5-1
9:00 am 4 U19G Spirit of USA Stars vs SJ Edge Pink 3-1
9:00 am 5 U19G Stealth Storm vs TCOYO Yin 0-5
9:00 am 6 U19G WC Eagles VI vs S C Blue Lions Pride 1-0
9:00 am 7 U19H Aim Orange vs Firestyx 1-2
9:00 am 8 U19H Rampage Platinum vs Mystx Stealth 1-0
9:30 am 1 U19H Strong I Pumas vs WC Eagles V 2-3
9:30 am 2 U19H Xcal III Liberty vs Spirit  USA Victors 6-0
9:30 am 3 BoysA Club Lewy vs Iron Man 1-5
9:30 am 4 BoysA Kung Fu vs Ninja Hawks 3-1
9:30 am 5 U19A Key State 4 vs ME Majestix Black 2-2
9:30 am 6 U19A Saints vs Mystx I Storm 3-2
9:30 am 7 U19A WC Eagles I vs Windy City Freeze 5-0
9:30 am 8 U19A Xcal VIII Gryphons vs True North Acad 1-2
10:00 am 1 U19F Capitol P Eagles vs CNY Green 2-5
10:00 am 2 U19F IFHCK Warriors S vs FSC Falcons Black 0-1
10:00 am 3 U19F North Bay Crush vs True North Silver 0-0
10:00 am 4 U19F WC Eagles VIII vs KA Pow Netherlands 2-0
10:00 am 5 U19N Blue Grass Sky vs Club Lewy 0-1
10:00 am 6 U19N Ka Pow England vs Focus 2-2
10:00 am 7 U19N PA Mavericks White vs Saints Red 0-5
10:00 am 8 U19N Viper I vs Mystx Sixers 4-1
10:30 am 1 U19K DE Reef Sharks vs G-Force Vikingz 0-3
10:30 am 2 U19K NOVA Elite Black vs NE Elite Green 3-2
10:30 am 3 U19K SJ Edge Black vs S Strikers Lenape 3-3
10:30 am 4 U19K Xcal V Wyverns vs Reach FH Club 5-0
10:30 am 5 U19E Coyotes Pink vs DE Shore Bayside 1-2
10:30 am 6 U19E High Styx Wolfpack vs Firestyx-Styxfire 0-1
10:30 am 7 U19E Orange Gottaloveit I vs Spark NZ 2-3
10:30 am 8 U19E WC Eagles III vs Mystx Surge 0-0
11:00 am 1 U19J IFHCK Dynamics vs PA Mavericks Teal 1-6
11:00 am 2 U19J Spirit Eagles PA vs Shore Byrds 3-4
11:00 am 3 U19J TCOYO Yang vs Team VT 1 0-0
11:00 am 4 U19J W Wolves Arctic vs Sutter's Brigade 0-1
11:00 am 5 U19C High Styx Stampede vs High Voltage Gold 7-0
11:00 am 6 U19C Jersey Intensity 3 vs Horizon II Burn 1-0
11:00 am 7 U19C PA Mavericks Black vs Rampage Gold 2-6
11:00 am 8 U19C Xcal IV Panthers vs Key State II 3-1
11:30 am 1 U19M Focus Fire vs Horizon Blaze 1-4
11:30 am 2 U19M Katahdin Black vs Hudson V Green 1-7
11:30 am 3 U19M Rush vs The Edge Kenwin 1-3
11:30 am 4 U19M Viper III vs Mystic Black 3-1
11:30 am 5 U19B Mystx Sting vs FC United I 1-2
11:30 am 6 U19B Key State I vs Xcalibur II Knights 3-3
11:30 am 7 U19B Nook Red vs Spirit of USA West 1-3
11:30 am 8 U19B Spark Australia vs WC Eagles IV 1-4
12:00 pm 1 U19D Jackals I vs Blue Grass Elite 1-3
12:00 pm 2 U19D Cape Ann I vs Xcal VII Dragons 3-4
12:00 pm 3 U19D Spirit Eagles NJ vs True North Black 3-0
12:00 pm 4 U19D Strong I Wolves vs WC Eagles II 2-1
12:00 pm 5 U19I North Bay Craze vs E C Bow Echo 0-6
12:00 pm 6 U19I NC Tardevils Navy vs Xcal I Freedom 3-1
12:00 pm 7 U19I The edge vs WC Eagles VII 3-1
12:00 pm 8 U19I TNT vs WCUFHA 1-3
12:30 pm 1 U19L Mystx Sonics vs ADK Gold 0-5
12:30 pm 2 U19L Jersey Intensity II vs Xcal VI Silverhawks 0-3
12:30 pm 3 U19L New Heights Red vs Saints Hockey Rocks 2-3
12:30 pm 4 U19L Philly Hockey Club vs The Gaels Blue 1-4
12:30 pm 5 BoysB WC Eagles vs Cape Ann 2-3
12:30 pm 6 BoysB Ocean's Eleven vs Bond. James Bond. 1-3
12:30 pm 7 U19G SJ Edge Pink vs Lanco P Bobcats 1-4
12:30 pm 8 U19G Saints Blue vs WC Eagles VI 6-0
1:00 pm 1 U19G Spirit of USA Stars vs Stealth Storm 2-1
1:00 pm 2 U19G S C Blue Lions Pride vs TCOYO Yin 5-1
1:00 pm 3 U19H Mystx Stealth vs Aim Orange 3-5
1:00 pm 4 U19H Firestyx vs Xcal III Liberty 4-0
1:00 pm 5 U19H Rampage Platinum vs Strong I Pumas 3-2
1:00 pm 6 U19H Spirit USA Victors vs WC Eagles V 0-4
1:00 pm 7 BoysA Kung Fu vs Iron Man 1-1
1:00 pm 8 BoysA Ninja Hawks vs Club Lewy 1-3
1:30 pm 1 U19A Mystx I Storm vs Key State 4 2-6
1:30 pm 2 U19A ME Majestix Black vs Xcal VIII Gryphons 4-6
1:30 pm 3 U19A Saints vs WC Eagles I 1-9
1:30 pm 4 U19A True North Acad vs Windy City Freeze 3-2
1:30 pm 5 U19F FSC Falcons Black vs Capitol P Eagles 1-3
1:30 pm 6 U19F CNY Green vs WC Eagles VIII 4-1
1:30 pm 7 U19F IFHCK Warriors S vs North Bay Crush 0-1
1:30 pm 8 U19F KA Pow Netherlands vs True North Silver 2-4
2:00 pm 1 U19N Focus vs Blue Grass Sky 2-1
2:00 pm 2 U19N Club Lewy vs Viper I 1-2
2:00 pm 3 U19N Ka Pow England vs PA Mavericks White 4-0
2:00 pm 4 U19N Mystx Sixers vs Saints Red 0-4
2:00 pm 5 U19K NE Elite Green vs DE Reef Sharks 2-5
2:00 pm 6 U19K G-Force Vikingz vs Xcal V Wyverns 2-3
2:00 pm 7 U19K NOVA Elite Black vs SJ Edge Black 4-0
2:00 pm 8 U19K Reach FH Club vs S Strikers Lenape 5-1
2:30 pm 1 U19E Firestyx-Styxfire vs Coyotes Pink 2-1
2:30 pm 2 U19E DE Shore Bayside vs WC Eagles III 0-4
2:30 pm 3 U19E High Styx Wolfpack vs Orange Gottaloveit I 1-0
2:30 pm 4 U19E Mystx Surge vs Spark NZ 1-3
2:30 pm 5 U19J Shore Byrds vs IFHCK Dynamics 3-1
2:30 pm 6 U19J PA Mavericks Teal vs W Wolves Arctic 4-0
2:30 pm 7 U19J Spirit Eagles PA vs TCOYO Yang 1-2
2:30 pm 8 U19J Sutter's Brigade vs Team VT 1 5-2
3:00 pm 1 U19C Horizon II Burn vs High Styx Stampede 1-3
3:00 pm 2 U19C High Voltage Gold vs Xcal IV Panthers 2-2
3:00 pm 3 U19C Jersey Intensity 3 vs PA Mavericks Black 5-0
3:00 pm 4 U19C Key State II vs Rampage Gold 3-3
3:00 pm 5 U19M Hudson V Green vs Focus Fire 3-2
3:00 pm 6 U19M Horizon Blaze vs Viper III 2-2
3:00 pm 7 U19M Katahdin Black vs Rush 1-2
3:00 pm 8 U19M Mystic Black vs The Edge Kenwin 2-4